Agjensi turistikeParukeri dhe KozmetikReklameTiranë

Antiage Albania

Per mos u plakur kurre

Share

1 –

Cellular Rejuvenation Serum!
Serumi ka më shumë se 200 faktorë nxitës,që nxisin lëkurën të rigjenerojë veten,duke na dhënë një lëkurë të rinuar dhe pa probleme. ✅Ushqen lëkurën dhe i jep elasticitet
✅Zbeh rrudhat e moshës dhe të mimikës
✅Zbeh shenjat dhe njollat në lëkurë

2 –

Pse të zgjidhni Luminesce? ?
1 – Kjo linjë për kujdesin e lëkurës është e vetmja në treg që bazohet në qelizen e trupit të njeriut,e cila ka aftësi vetërigjeneruese.(qeliza staminale)
2. Serumi Luminesce- Ka 200+ faktorë nxitës-ngacmues,që sinjalizojnë qelizën të nisë shumëfishimin e vetes,duke nxitur rigjenerimin total të lëkurës.
3. Ky set,është i përshtatshëm në çdo stinë,dhe ÇDO TIP LËKURE.

3 –

Trajtoni floket me dashuri dhe ju siguroj qe do t’iu falenderojne??
Naara eshte pija e bukuris dhe kujdeset per flokun tuaj qe te rritet i shendetshem dhe plot shkelqim???

4 –

Më pak moshë,në 2 minuta! Ageless,ju mundëson heqjen e rrudhave dhe qeseve poshtë syrit,për 2 minuta. Rezultat fantastik,një bustinë e vogël “magjike”

5-

Reserve- I krijuar për mirëqenie! Xhel i shijshëm antioksidant,me përqëndrim të frutave antioksiduese forcon sistemin imunitar dhe rrit performancën e trupit tonë. .

6-

Është koha për ta marrë veten me të mira! ?
Maska Hydrashield,trajtim SPA-je në shtëpinë tuaj.
•Hidraton lëkurën nga tharja prej të ftohtit apo nxehtësisë
•Mbron lëkurën nga pluhurat dhe papastërtitë e ajrit
•Zbut,pastron dhe i jep shkëlqim lëkurave të lodhura dhe pa jetë

7-

Qëndruesi i NV sherben per te fiksuar linja të bukura duke zgjatur bukurine tuaj të përsosur te bere me fondatinen Nv ne trajten e sprayt. Bronzer sherben me te krijuaj vizimin e mollzave dhe krijuar me shkelqim, ndarjen e konturave ne fytyren tuaj. ?
Pelqeni faqen e tyre zyrtare ne Facebook https://www.facebook.com/antiagealbania/
Ndiqni faqen e tyre zyrtare ne instagram https://www.instagram.com/antiage_albania/

 

 

Një kafe nga ju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button