Dibra Real EstatePeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet aprtament 2+1 me sipërfaqe 110 m2

Share

Shitek ky apartament me nje siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, tek “Kompleksi Balliu” ne lagjen Dobrovë, Peshkopi.

Çmimi është shumë konkurruese në raport me cilësinë premium të apartamenteve në përgjithësi.

Vizito Apartamentin

Organizoni një takim për të parë sëbashku me pronarin këtë apartament të mrekullueshme dhe diskutoni per çmimin.

Kontaktoni direkt: +355 68 20 82 463

Siguri dhe Stabilitet

Blerja e këtij apartamenti ofron sigurinë e zotërimit të një pasurie të qëndrueshme dhe të vlefshme në vitet e ardhshme, mund të jetë një investim i mençur që rrit vlerën me kalimin e kohës.

Apartamenti ka një linjë të mirë të shpërndarjes së hapësirës për të gjithë anëtarët e familjes, ka një aranzhim të mirëmenduar që i bën ambjentet të duken të hapura dhe të hijshme.

Dizajni modern dhe funksional

Kuzhinë perfekte

Pajisjet e klasit të lartë dhe hapësira e mjaftueshme e bëjnë kuzhinën ideale për gatim dhe argëtim.

Cilësi e Lartë

Përdorimi i materialeve dhe pajisjeve të cilësisë së lartë garanton jetë të gjatë dhe efikasitet të lartë.

Komfort dhe Efiçiencë

Ato janë ndërtuar me materiale cilësore dhe teknologji të fundit për të siguruar nivelin më të lartë të komfortit dhe efiçiencës.

Liria dhe Privatësia

Ju do të gjeni rehati dhe hapësirë që ju nevojitet për të jetuar lirisht dhe në privatësi të plotë.

Ballkon i madh qe ju siguron një hapësirë të qartë për t’u relaksuar dhe për të kënaqur pamjet e mrekullueshme.

Hapësira e Hapur

Dhoma të mëdha dhe të ndriçuara mirë, te cilat nese do ishin të pajisura me mobilje të stilit modern do ishte si nje rezidencë.

Banja Elegante

Banjet kanë dizajnet e fundit dhe materiale me cilesi të lartë dhe lehtësira të shkëlqyera për relaksim.

Apartamenti eshte i pajisura me ashensor dhe me sisteme të avancuara sigurie për t’ju mbrojtur dhe për t’ju dhënë paqe mendore.

Vendndodhja strategjike

Në afërsi të apartamentit kemi qasje të lehtë në rrugë kryesore, transport publik dhe zona të gjelbëruara, duke ofruar jetesë të qëndrueshme.

Mjedis i Qetë

Larguar nga zhurma e qytetit, por ende shumë afër të gjitha lehtësive.

Apartamenti ka pamje të mrekullueshme të peizazhit urban dhe/ose natyrës përreth, duke e bërë shtëpin tuaja një strehë të përsosur.

Parkimi i Lehtë, peisazh dhe diell nga ballkoni

Më shumë se mjaftueshëm ka hapësira parkimi për banorët dhe vizitorët.

Vizito Apartamentin

Organizoni një takim për të parë sëbashku me pronarin këtë apartament të mrekullueshme.

Kontaktoni direkt: +355 68 20 82 463

Ndodhet tek kompleksi Balliu ne lagjen Dobrovë

Ju ftojmë të zbuloni një botë të re që do t’ju frymëzojë dhe ju ofrojë një jetesë të re plot kënaqësi.

Adresa ne google map:

Back to top button