Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private në lagjen Kamen, Peshkopi

Share

Shitet kjo shtëpi private ne lagjen Kamen, Peshkopi

Eshte nje prone me dokumente te rregullta, e cila eshte dy kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 312 m2 ndertese qe ndahet nga 156 m2 për kat.

Shenim:

1-Nuk shitet e mobiluar por kuzhina eshte e juaja.

2- Shitet edhe veç e veç banesa me lokalin .

????Kjo pronë ka nje çmim te adiskutueshem prej 140 000 euro , ju mund te kontaktoni direkt me pronarin ne WhatsApp ne kete numer cel +4915205770244 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju sjelle njeriun e tij qe tju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Sic e shikoni ne foto eshte ne kushte te mira dhe me plot hapsira te shfrytezueshme per ta bere qendrimin tuaj sa me te thjeshte.

Kjo shtepi private ka sallon te gjera i cili ben ndarje mes 4 dhomave dhe banjos.

Kjo shtepi eshte 3+1 ku fotot me poshte do ju prezantojne secilen prej tyre.

Kjo eshte dhoma e ndenjes sebashku me kuzhinen e cila ka nje hapsire shume te madhe, ku edhe dritare ku te bie dielli nga mengjesi deri ne mbremje.

????Kjo pronë ka nje çmim te diskutueshem prej 140 000 euro , ju mund te kontaktoni direkt me pronarin ne WhatsApp ne kete numer cel +4915205770244 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju sjelle njeriun e tij qe tju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Dhoma ne foto eshte nje dhome pritje e cila ka dhe ballkon

 

Kjo eshte dhoma e gjumit per femije dhe per te ritur.

Ka nje banjo te madhe dhe me dritare per ajrim, por kjo shtepi kaedhe ballkon

Ndertimi ne katin e pare eshte nje hapsire e madhe e cila mund te zhfrytezohet per cdo ide biznesi edhe pse ka qene si lokal.

Kjo prone ndodhet ne rrugen kryesore dhe disa avantazhe per te interesuarit qe duan ta blejne.

????Kjo pronë ka nje çmim te diskutueshem prej 140 000 euro , ju mund te kontaktoni direkt me pronarin ne  WhatsApp ne kete numer cel +4915205770244 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju sjelle njeriun e tij qe tju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

 

 

Back to top button