Ambjente për videoklipeBare dhe RestoranteDibra MarketingFesta dhe EventeHostele dhe BujtinaHoteleInformacion TuristikKulinari dhe ArtizanalePërditshmëriPeshkopiReklameVisit Diber

Kjo ështe “Kurora e Gjelbërt Resorts’ në Peshkopi

Kushdo është i mirëpritur dhe kushdo e gjen veten.

Share

Nese vjen ne Diber dhe deshiron te qendrosh nje nate diku qe te mbetet gjate ne memorien tende, atehere zgjidhni Kurora e Gjelbert Resorts e cila ndodhet tek “Lugina e Sherimit” ose tek lagja e llixhave ne Peshkopi.

Ky resort sherben ne shume drejtime si: Bar-Kafe, Hotel, Restorant, Bujtine por e shoqeruar dhe me nje kend lojrash per femije !

I rrethuar nga kodrat e lugines se llixhave me pisha dhe gjelberim e bëjnë këtë vend ideal për të pushuar dhe për të harruar stresin e qytetit.

Stili arkitekturor e bën akoma më tërheqës këtë vend te denjë dhe për foto qe klientet postojne ne rrjetet e tyre sociale

Të ushqyerit është një nga kënaqësitë më të mëdha që ka njeriu në jetë, andaj nese ju do zgjidhni gatimet qe Kurora e Gjebert Resorts ofron, ajo qe do ju shkoje e para ne mend kur doni te respektoni veten dhe dike tjeter eshte ky restorant!

Llojet e gatimeve jane nga ato tipike tradicionale te Dibres por deri tek europiane, ballkanike, orientale etj…!

Qoftë një çift i dashuruar me këndin e tyre, qoftë një drekë a darkë familjare, korporatash apo dhe një grup shoqëror, do gjeni nje ambiente elegant, ushqim i jashtezakondshem, staff mireprites, pra i ka te gjitha.

 

Përveç panoramës fantastike që ofron ky hotel, ju do të keni mundësinë të qëndroni në dhomat moderne dhe komode të hotelit.

Në të do të gjeni opsione të ndryshme qëndrimi duke filluar nga dhomat e dizenjuara me vizion modern që ofrojne rehati, komoditet, privatësi, qetësi dhe një pamje tepër të këndshme nga zona më e dëshiruar e qytetit

Pozicioni unik i Kurora e Gjelber  Resorts u jep dhomave të tij një vlerë të jashtëzakonshme.

Ky vend është një paketë e plot me kënaqësi.

Ky resort është një tjetër vend i këndshëm për të kaluar kohën me familjen dhe fëmijët. Prindërit mund të shijojnë një kafe, ndërsa fëmijët mund të luajnë në lodra që janë të shumta dhe zënë një hapësirë të madhe me shumë rrëshqitëse, lisharëse e lodra të tjera.

Duke u munduar me profesionalizëm, përmbushim dëshirat dhe nevojat e klientëve, me çmimet tona tepër konkurruese, me nje staf te kulturuar ku nepermjet sherbimit, ju mundeson te dilni te kenaqur por te shkarkoni dhe stresin e lodhjen.

Adresa: Ne te majte siper tek Llixhat e Peshkopise (Duket qartë)

Pronoto dhe kontakto me cel +355684018499

Adresa ne google map:

 

 

 

Back to top button