Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament 2+1, 95 m2 dhe ndodhet qendër të Peshkopisë

Share

Shitet ky apartament 2+1 me dokumente te rregullta pronesie dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2.

Ndodhet ne qender te Peshkopise, prane rruges kryesore.

Per me shume mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Eshte ne punime e siper dhe ka nje cmim qe fillon nga  700 euro per m2 .

 

Foto dhe nga projekti i cili mund tju vije ne ndihme per ta kuptuar me qarte se ne cfare lloj apartamenti ju mund te jetoni.

Per me shume mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Eshte ne punime e siper dhe ka nje cmim qe fillon nga  700 euro per m2 .

Back to top button