Bare dhe RestoranteDibra MarketingFesta dhe EventeHostele dhe BujtinaHotelePërditshmëriPeshkopiReklameVisit Diber

“Bujtina Oxhaku” Peshkopi

Hotel Restaurant

Share

Hotel Rastaurant “Bujtina Oxhaku” ndodhet në një zonë të qetë dhe të bukur, larg zhurmës së qytetit te Peshkopisë

Bujtina Oxhaku është një destinacion i mrekullueshëm për të qëndruar gjatë udhëtimit tuaj në Peshkopi, Dibër, Albania.

Akomodimi: Hotel Oxhaku ka dhoma të përshtatshme për çdo lloj mysafiri. Nga dhomat standard deri te më luksoze, secila është e pajisur me krevate të rehatshme, televizor, dhe banjo private. Dhomat kanë edhe ballkone me pamje panoramike.

Në këto dhoma gjenden jo vetëm një shtrat dysh, por mund të qëndrojë nje person dhe ky koncept njihet si Double Room Single Use.

Twin Room (Dhoma për dy persona): Ngjashëm me Double Room, edhe Twin Room është për dy persona. Por në këto dhoma gjenden dy shtretër tek, dhe jo vetëm një shtrat dysh.

Triple Room (Dhoma për tre persona): Në këtë lloj dhome mund të qëndrojnë tre persona. Mund të ketë një shtrat për çifte dhe një tek, ose 3 shtretër të vetëm.

Tualetet janë të gjerë dhe me ndriçim natyral dhe ndriçim të butë për të krijuar një ambient të relaksuar. Pllakat e dyshemeve janë prej mermeri duke i dhënë një ndjenjë të pastër dhe elegante, të pajisura me sisteme të ndriçimit të ndryshueshëm për të krijuar një ambient të përshtatshëm.

Me vullnetin për të siguruar higjienë të plotë, lavamanet janë të pajisur me sapun antibakterial dhe duarshkruese automatike.

Të gjitha tualetet kontrollohen dhe pastrohen rregullisht për të siguruar një përvojë të përsosur për mysafirët. Përdorimi i produkteve të pastërta dhe dezinfektues është prioritet për të siguruar që tualetet të jenë gjithmonë të pastërta dhe të freskëta.

Restoranti: Restoranti ofron një përvojë gastronomike të shkëlqyer. Kuzhina është e specializuar në pjata tradicionale dhe ndërkombëtare. Mëngjesi është i pasur me produkte të freskëta dhe të shijshme.

Shërbimi: Stafi është shumë miqësor dhe i gatshëm të ndihmojë mysafirët. Ata janë të përkushtuar për të siguruar një qëndrim të këndshëm dhe të paharrueshëm. Kjo bujtinë është e ndërtuar në mënyrë mjeshtërore përmes ndërthurjes së materialeve të hekurit, drurit dhe gurit. Shumica e produkteve që serviren vijnë nga zona e Dibrës dhe janë të freskëta e organike.

Gatimet tradicionale shqiptare janë një pasuri e kulturës sonë dhe përfshijnë një gamë të gjerë të shijeve dhe përzierjeve.K

anë një ekperiencë suksesi me organizimin e eventeve të ndryshme, duke përfshirë dasmat, ditëlindjet, fejesat dhe festat e tjera, duke siguruar që dëshirat tuaja të realizohen me sukses.

Një restorant i njohur për gatimin e mishit dhe jo vetem. Këtu çdo pjatë serviret me përkushtimin më të madh. Ushqimi është autentik, i shijshëm dhe i përballueshëm për çdo portofol.

Kënd lojrash për fëmijë: Gjithashtu ka një kënd lojrash për fëmijë. Ky kënd është një hapësirë argëtuese ku fëmijët mund të luajnë dhe të kenë kohë të këndshme. Përmasat dhe llojet e lodrave mund të ndryshojnë, por qëllimi është të ofrohet një përvojë pozitive për fëmijët tuaj.

I gjithe personali kujdeset për të siguruar një ambient të pastër dhe të shëndetshëm.

Adresa : Ne unaze pa u futur në qytetin e Peshkopisë.

Siç e shikoni dhe ne foto, keni kete panorame perballe Bujtinës Oxhaku.

I gjeni në instagram: Bujtina_Oxhaku

Dhe ne Facebook: Bujtina Oxhaku

Kontaktoni dhe pronotoni ne kete numer cel: +355688536500

Ja dhe disa nga opinionet e klienteve tanë:

1 -Dua të shpreh falenderimet e mia për shërbimin e shkëlqyer që ofroni në restorantin dhe hotelin tuaj. 🙏

 2- Stafi juaj është shumë i sjellshëm dhe i kujdesur, dhe kjo na bën të ndjehemi si në shtëpi. Ushqimi ishte i shijshëm dhe dhoma e hotelit ishte e pastër dhe e rehatshme.

3 – Faleminderit që na keni bërë qëndrimin tonë të paharrueshëm! 🌟

Adresa ne google map:

Back to top button