Aktualitet dhe Lajme

VIDEO / Niveli i të ftuarve në ekranet shqiptare, modelja: Në Europian jam tifoze me… Brazilin!

Share

Për të diskutuar Europianin, në televizionet shqiptare, më së shumti ftohen politikanë, artistë, modele, dhe rrallë ndonjë specialist futbolli apo ish-futbollist.

Dhe normalisht, nëse hap TV, dëgjon çmendurira.

Një modele e ftuar në RTSH, e pyetur se me kë është këtë Europian, pasi u mendua pak, tha se është me Brazilin.

Epo, suksese!


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button