Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Shitet ky dyqan në qendër të lagjes Dobrovë, Peshkopi.

Share

Shitet ky dyqan ne qender te lagjes Dobrovë, dyqani ndodhet ne rruge kryesore me nje kalushmeri te larte gjate gjithe dites, i mundshem per cdo lloj aktiviteti.

Ambienti ndodhet pothuajse perballe shkolles 9 vjecare ne Dobrovë dhe eshte lehtesisht i pershtatshem per biznese te ndryshme, eshte nje dyqan direkt e ne trotuar.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 100 milion leke “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.


Ndodhet ne rruge kryesore.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 100 milion leke “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

 

 

Back to top button