Dibra MarketingMaqellarëPërditshmëriVeshje dhe Aksesore

Butik & Kozmetik Relevance në Maqellarë

Share

Butik Kozmetik Relevance ndodhet ne qender te Maqellares, aty ku pak a shume do gjeni gjithcka qe ka lidhje me modën, me aksesoret e fundit si per meshkuj e femra, roba per femije e te ritur, intime dhe bizhuteri, elektronike por pse jo dhe nje kancelari.

Aty do gjeni koleksionet e fundit të firmave me prestigjoze si Zara, Nike, Adidas, Prada, Dolce & Gabbana etj me çmimet me konkuruese dhe origjinalitetin e tyre vetëm në Butik Kozmetik Relevance .

Gjithashatu nje kosmetike me produkte nga me te fundit qe kane te bejne me rendesine qe i kushtoni trupit, flokeve, trajtimeve specifike per floke , buze, fytyre, produkte rroje, shampo etj.

Zgjidhjen për një festë apo eveniment të rëndësishëm do e gjeni në veshjet elegante dhe aksesorëve të ndryshëm plot stil që sjellim për ju.

Poashtu ne kete butik do gjeni edhe fustane me qera.

Në kete butik do të gjeni koleksionet e reja me veshje për meshkuj dhe femra që duan të jenë qendra e vëmendjes në çdo ambjent që do ndodhen apo evenimet që do të marrin pjesë.

Ne njerin nga kendet e ketij dyqani do gjeni edhe nje kancelari pasiqe edhe gjimnazi ndodhet aty prane.

Adresa : Perballe Vodafon dhe ngjit me gjimnazin “Fiqiri Dine” Maqellarë

Kontatet ne rrjetet sociale:

Facebook: Butik Relevance Maqellare

Instagram: Butik&Kozmetik Relevance

Numer cel: 0695329623 / 0686451305 si dhe transport falas ne te gjithe Shqiperine🇦🇱

Adresa ne google map:

Back to top button