Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private në Dobrovë

Share

Siç e shikoni ne foto eshte me dy dyer ose me dy rruge, e rrethuar me avlli dhe plot gjelberim.

Në lagjen Dobrove , pikerisht ne mes te lagjes shitet kjo shtepi private e cila ka nje siperfaqe truall 850 m2 ku ne te eshte e ndertuar dhe shtepia e cila eshte 160 m2.

Kjo shtepi private shitet e mobiluar dhe eshte vertete e mirembajtur , eshte 2+1 ku fillo nga salloni i gjere , dhoma e ndenjes bashke me kuzhine, dhoma e gjumit, dhome pritje dhe banjo ne sallon.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 150 milion leke “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Foto nga salloni i saj.

Kjo eshte dhoma e ndenjes sebashku me kuzhinen.

Dhoma e pritjes e cila duket e mirembajtur.

Dhe dhoma e gjumit e cila pervec krevatit dopio ka dhe dy shtreter tek plus te gjitha orendite e tjera

Foto dhe nga tualeti

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 150 milion leke “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

 

 

 

Back to top button