Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Shitet kjo ndërtesë 4 katëshe përballë pediatrisë në Peshkopi

Cilësi e lartë ndërtimi

Share

Pikersiht perballe pediatrise se qytetit te Peshkopise ndodhet kjo ndertese 4 kateshe , eshte me dokumenta te regullta pronesie ku kati i pare qe eshte podrum eshte 129.4 m2, kati përdhe qe eshte per sherbim 129.4 m2 ku ndodhet nje bar kafe e kompletuar dhe nje dyqan i madh, kati i pare dhe kati i dyte kane nje siperfaqe prej 151.4 m2 per kat dhe jane per banim.

Siperfaqja totale e nderteses dhe truallit eshte 129.40 m2 dhe ka nje cilësi të lartë ndërtimi

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber per ta shikuar nga afer ose per verifikim dokumentacioni.

Cmimi aktualisht eshte i diskutueshem por fillon nga 300 milion leke (te vjetra) sepse vendi ku ndodhet ky truall, ka nje vlere ne rritje persa i perkete veprimtarise qe mund te kryhet aty, duke pasur parasysh qe esht perballe deres se pediatrise ne Peshkopi, hyrja nga dera qe behen vizizita.

Adresa ne google map:

Një kafe nga ju!

Back to top button