Dibra Real EstatePërditshmëriProna ne Shitje

Shitet kati i parë i kësaj prone të njohur në Peshkopi

Fiton para kushdo qe e blen...!

Share

Pikerisht perballe Turizmit ne qytetin te Peshkopise ose tek ndertesa qe funksionon si (DREJTORIA VENDORE E AGJENCISE SHTETERORE TE KADASTRES DIBER.) ASHK, shitet i gjithe kati i pare i kesaj ndertese e cila perbehet nga 8 zyra dhe 1 banjo dhe ka nje nje siperfaqe totale pre 218 m2

Per kedo qe ka nje ide te qarte se si mund ta shfrytezoje, kjo prone mund te konsiderohet nje blerje inteligjente.

Ndodhet ne nje zone qe ka shume qarkullim, eshte nje pike qe ndodhet prane shume bizneseve dhe sherbime te tjera ose me sakt ndodhet ne Bulevardin Elez Isufi.

Prona eshte me dokumenta te regullta.

????Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 220.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa, prane ASHK Diber, perballe Turizmit, Peshkopi, bulevardi Elez Isufi

Google map

Back to top button