Dibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeReklame

Pronë në shitje tek Llixhat e Peshkopise

Share

Shite kjo prone qe ndodhet tek llixhat e Peshkopise e cila ka nje siperfaqe prej 1900 m2

Blerja e saj ka nje prespektive nga me te ndryshmet ne fushen e ndertimtarise dhe zhvillimit te nje biznesi.

Ajo qe sot njihet si “Lugina e Shermit” po zhvillohet cdo dite e me shume dhe pushuesit e saj sa vijne e shtohen, gje e cila ndikon direkt ne vendimrajet afatgjate te cdo te interesuari per te investuar.

Kjo prone ndodhet direkt ne rrugen kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ka aktivitet per momentin .

Nese jeni vertete te interesuar per ta blere ju mund te komunikoni me pronarin e saj per cdo lloj informacione ne kete nr cel +355686888704.

Adressa ne google map

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button