Aktualitet dhe Lajme

Vrasja e 31-vjeçarit në Dhërmi/ Autori e viktima jetonin të dy në Angli! Dy pistat hetimore: Prishja e pazareve të drogës e një konflikt i çastit

Share

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Dhërmi, ku një 31-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri, por trupi i tij ende nuk është gjetur.

Viktima Eraldo Nevruzi dhe autori Gerald Shehu jetonin në Angli.

Janë dy pista hetimore një për një konflikt banal të çastit dhe tjetra për njohje të mëparëshme dhe përfshirje në aktivitete të paligjshme në Angli ku të dy dhe i zhdukuri dhe autori jetonin./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button