Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/dh_fzjg2h/nediber.com/wp-includes/formatting.php on line 4627
Dibra Real EstateMaqellarëPërditshmëriProna ne Shitje

Shitet 3 dynym tokë pranë Rrugës së Arbrit në Maqellarë


Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/dh_fzjg2h/nediber.com/wp-includes/formatting.php on line 4627
Share

Shitet kjo toke e cila ka nje siperfaqe prej 3 delym, e cila ndodhet prane rruges nacionale Maqellarë -Doganë, pjese e rruges se Arbrit.

Ka nje prespektive reale sepse eshte zone ku po lulezon zhvillimi meqenese me perfundimin e Rruges se Arbrit riten dhe mundesite per ta shfrytezuar kete siperfaqe por dhe per ta shitur.

Eshte me rruge qe te shpie direkt e tek parcela.

????Ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 25 mije lekë “të vjetrë”, per m2, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka sic eshte edhe takimi me pronarin e saj, por dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

 


Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/dh_fzjg2h/nediber.com/wp-includes/formatting.php on line 4627

Deprecated: htmlspecialchars(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/dh_fzjg2h/nediber.com/wp-includes/formatting.php on line 4627
Back to top button