Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Shitet 1300 m2 truall në zonën muzeale të qytetit të Peshkopisë

Share

Nese doni nje prone qe shitet sa here te duash, blejeni ate njehere e mire.

Me nje siperfaqe totale te gastres prej 1300 m2 ne kartelen e pronesise, ku 90 m2 jane per ndertese, 210 per obor pjesa tjeret eshte e favorshme per cdo ide tjeter veprimtarie.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 50.000 euro ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Kjo prone eshte e gjitha e rrethuar me avlli, nuk ka probleme me komshite dhe ndodhet dhe ka nje cmim aspak te shtrenjte.

 

Kjo prone ka prespektive rruge si nga rruga kryesore qe te shpie tek llixhat poashtu edhe nga siper tek rruga e Kallaveres.

Kjo pasurie ndodhur ne Zonen Kadestrale te lagjes Treg eshte e regullt me dokumentin hipotekor.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 50.000 euro ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

Back to top button