Aktualitet dhe Lajme

Mashtruan një pikë “Exchange” në kryeqytet, shpallen në kërkim nga policia dy rusë

Share

Dy rusë janë shpallur në kërkim kërkohen nga policia për shkak të një mashtrimi të kryer. Bëhet me dije se rreth orës 16;00, tek Pazari i Ri, në një pikë “Exchenge”, dy personat i kanë marrë më anë të mashtrimit rreth 42 milion lekë, duke i dhënë në këmbim disa euro dhe letra të pavlefshme.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button