Aktualitet dhe Lajme

Kylie Jenner shpërthen në lot pas kritikave për pamjen e saj

Share

Kylie Jenner ka ngritje dhe ulje kur bëhet fjalë për të jetuar një jetë publike.

E gjithë urrejtja në internet – dhe urrejtja publike – e prek atë po aq shumë sa të gjithë, dhe ajo pati një moment në pamjen paraprake për episodin e 20 qershorit të The Kardashians, i cili u shfaq në fund të episodit të 13 qershorit.

Ndërsa ishte ulur në një divan me motrën më të madhe Kendall Jenner, Kylie, 26 vjeç, shpërtheu në lot ndërsa diskutonte se sa urrejtje ka marrë për pamjen e saj ndër vite.

Njerëzit kanë folur për pamjen time që kur isha 13 vjeç. Thjesht bëhet rraskapitëse”, tha ajo mes lotëve. Në një rrëfim, Kylie shtoi: “Unë dëgjoj gjëra të këqija për veten time gjatë gjithë kohës”. Skena më pas u kthye tek motrat në divan, ku Kylie pranoi: “Pikërisht, nuk kam qarë kurrë më parë për këtë, por më prek”.

Në sezonin 3 të shfaqjes, Kylie shtoi gjithashtu se ata që e akuzonin për operacione plastike për të ndryshuar veten për shkak të pasigurive ishin jashtë mase.

“Më kujtohet gjithmonë se isha fëmija më i sigurt në dhomë,” u shpreh sipërmarrësja. “Gjithmonë e kam dashur veten – ende e dua veten – dhe një nga keqkuptimet më të mëdha për mua është se unë isha ky fëmijë i pasigurt dhe bëra kaq shumë operacione për të ndryshuar të gjithë fytyrën time, gjë që është e rreme, unë kam marrë vetëm mbushës”.

Episodet e The Kardashians po transmetohen tani në Hulu.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button