Aktualitet dhe Lajme

Jude Bellingham ‘bekon’ lojtarin e Kombëtares

Share

Geraldo Bajrami është zyrtarizuar në skuadrën e tij të re, Burton Albion në Angli.

Ish-kapiteni i Shqipërisë U21 nis një aventurë të re në karrierë dhe me një postim në ‘X’ shprehet: Shtëpi e re, fillim i ri. Mezi pres të filloj nga puna.

Mes urimeve të shumta bie në sy një nga Jude Bellingham. Superylli i Anglisë dhe Real Madrid e ka uruar duke komentuar në postimin e tij: Gjithë të mirat G.

Të dy kanë qenë shokë skuadre gjatë kohës kur luanin me Birmingham, 2 vite më parë dhe si duket kanë ruajtur miqësinë me njëri-tjetrin.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button