Aktualitet dhe Lajme

Detaje nga aksidenti në Baldushk/ 17-vjeçari humb kontrollin e makinës, ndërron jetë në vend

Share

Një 17-vjeçar mbeti i vdekur një natë më parë ndërsa drejtonte makinën dhe humbi kontrollin e saj në Baldushk.

Ai po udhëtonte së bashku me vëllanë dhe dy miq të cilët nuk pësuan dëmtime serioze, ndërsa i mituri humbi jetën në vendngjarje. Dyshohet se shpejtësia ishte tej normave të caktuara kur 17-vjeçari ka hyrë në kthesë me shpejtësi.

I mituri më pas ka humbur drejtimin dhe është përplasur. Bazuar edhe në moshën e tij, ai rezulton të jetë pa leje drejtimi, ndërsa makina dyshohet të jetë e një prej të afërmve të tij.

Mësohet se aksidenti ndodhi pak kilometra larg banesës së viktimës.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.05.2023, rreth orës 22:30, në Baldushk, shtetasi Sh. V., 17 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore. Si pasojë e aksidentit drejtuesi i automjetit, shtetasi Sh. V., ka ndërruar jeetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”


Top Channel

var ajaxurl = “https://top-channel.tv/wp-admin/admin-ajax.php”;

//Google Analytics
window.dataLayer = window.dataLayer || [];

function gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘UA-7855069-1’);

//Facebook
window.fbAsyncInit = function() {
FB.init({
appId: ‘1715618661991455’,
xfbml: true,
version: ‘v2.10’
});
FB.AppEvents.logPageView();
};

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {
return;
}
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Huazuar nga TopChannel

Artikuj të ngjashëm

Back to top button