Aktualitet dhe Lajme

Opozita dhe mazhoranca bien dakord: Miratohet rritja e pagave edhe për deputetët e ministrat

Share

Komisioni i Ekonomisë ka votuar sot në unanimitet të rrisë edhe rrogat e deputetëve dhe ministrave.

Opozita dhe mazhoranca miratuan projektligjin për rritjen e pagave. Ndërkohë që pro u votua edhe për propozimin e opozitës që nga rritja e pagave të preken edhe deputetët dhe ministrave.

VIJON
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button