Dibër të MadheDibra MarketingPërditshmëriPiceri & Fast FoodReklameVisit Diber

Proper Pizza dhe në Dibër të Madhe

Share
Hapet Proper Pizza edhe ne Diber te Madhe dhe ajo qe e ben te vecante eshte sepse aty do gjeni pizza per femije, personale, per te uritur dhe pizza per shume persona.

Aty do gjeni nje sherbim shume te kulturar dhe teper korekt.

Nese jeni te interesuar per menune dhe doni te porosisni kliko kete: Menu

Ja dhe foto nga menyja e Proper Pizza ne Diber te Madhe

Lajmi ka marrë dhenë eja dhe shijo cilesine e picave tona nga afer!

Proper Pizza është një biznes që merret me prodhimin, shitjen dhe shpërndarjen e picave dhe daton në vitin 2002.

 

Një piceri me stil italian dhe saktësi gjermane ku emri i thotë të gjitha.
Proper Pizza është marka e parë dhe e vetme kosovare që është përhapur brenda dhe jashtë kufijve të Kosovës: Tiranë-Shqipëri, Dibër-Maqedoni, Graz-Austri, Auckland-Zelandë e Re dhe vazhdon të përhapet në vende të tjera të Evropës dhe së shpejti edhe në Amerikë. .
Produkti ynë përfundimtar është një kombinim i brumit të freskët të përditshëm, salcës së domates që përzihet me erëza dhe djathë që i japin një aromë dhe shije të veçantë që e bënë emrin tonë Proper kuptimplotë.
Koncepti ynë është i thjeshtë: kuzhinë e hapur për transparencë ndaj klientëve tanë, duke ofruar vetëm përbërësit më të mirë të mundshëm. Proper Pizza synon të ofrojë shërbimet më të mira për klientët tanë si brenda vendit ashtu edhe për dërgesë në shtëpi.

 

Adresa: Prane Myftinise se Dibres se Madhe pak metra poshte shetitores.

Orari: Monday – Sunday: 8am – 12pm

Kontakt: tel:+38946839999

Rrjetet sociale:

Instagram: properpizzadiber

Adresa ne google map:

 

 

 

Back to top button