Aktualitet dhe Lajme

“Zonjë e hekurt!” Meta uron vjehrrën për ditëlindje: E falenderoj për kujdesin ndaj 3 fëmijëve

Share

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ka uruar ditëlindjen vjehrrës së tij më anë të një postimi në rrjetet sociale.

Në një foto sëbashku, Meta i uron edhe 100 pranvera Fatime Kryemadhit, të cilën e cilëson si zonjë të hekurt.

Postimi i Metës:

Gjithmonë e palodhur dhe në shërbim të të tjerëve. E falenderoj në veçanti për kujdesin ndaj tre fëmijëve tanë Borës, Besit dhe Erës.
Shumë urime edhe Blertës, mbesës tjetër për gjyshen e dashur!
I uroj edhe💯pranvera të tjera Super Fatos, zonjës së hekurt!💐
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button