Aktualitet dhe Lajme

Zjarr në një banesë në Vlorë, ndërron jetë e moshuara

Share

Zjarr në një banesë në lagjen “28 nëntori” të qytetit të Vlorës.

Deri më tani dyshohet se një e moshuar 75 vjeçe ka ndërruar jetë pas asfiksimit nga tymi.

Lajmi në përditësim…

The post Zjarr në një banesë në Vlorë, ndërron jetë e moshuara appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button