Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

Zgjedhjet e Pjesshme Vendore 2022

Share

Klikoni kete Link per shikuar rezultatin live nga/balkanweb.com/

Dalin rezultatet e para te votimeve ne Diber
Klikoni kete Link per shikuar rezultatin live/balkanweb.com/

Një kafe nga ju!

Back to top button