Aktualitet dhe Lajme

Xhesika-Gledisit: Më lër rehat me gjithë këto hipokrizi

Share

Një prej të nominuarëve për mbrëmjen e sotme në “Ferma VIP” është Xhesika. Gjatë një bisede me Gledisin, i njohur si Buçko, ajo ka theksuar se nëse e lë sonte garën nuk do të mërzitet.

Por i vetmi merak, sipas saj, është fakti që disa nga fermerët do të gëzohen nëse ajo largohet.

Pjesë nga biseda:

Xhesika:Edhe po ika sot, asnjë pishman s’kam, vetëm se do u bëhet qejfi disave.

Gledis: Nuk i bëhet qejfi askujt.

Xhesika: Të lutem më lër rehat me gjithë këto hipokrizirat.

 




Huazuar nga Albeu.com

Back to top button