Aktualitet dhe Lajme

Vrasja e biznesmenit Ardian Nikulaj, merret në pyetje portugezi Ruben Saraiva

Share

Nën masa sigurie është shoqëruar në Drejtorinë Vendore te Policisë Lezhë, Ruben Saraiva, i vënë nën akuzë për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj.

Portugezi po merret në pyetje nga oficer të krimeve të rënda në Policinë e Shtetit.

Ai ka mbërritur pak minuta më parë nga burgu i Reçit, ku qëndron në paraburgim qe prej momentit kur është ekstraduar në Shqipëri me 31-dhjetor te vitit që lamë pas.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button