Aktualitet dhe Lajme

Vrasja e 18-vjeçarit në Tiranë, arrestohen 4 autorët

Share

Policia e Tiranës, ka vënë në pranga katër të rinj pas vrasjes me thikë të 18-vjeçarit, Aurelio Dervishi, pas një sherri me thika.

Katër autorët janë arrestuar në zonën e Farkës në Tiranë, ndërsa në momentin që ndodhi krimi ata u larguan nga vendi i ngjarjes.

Mësohet se sherri ka nisur për një vajzë.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button