Aktualitet dhe Lajme

Vjedhje në një banesë në Korçë/ Grabitësit dhunojnë të moshuarin dhe e bëjnë për spital

Share

Gjatë natës, një grabitje ka ndodhur në lagjen nr. 15 në Korçë.

Mësohet se autorët e ngjarjes kanë hyrë në banesë dhe kanë dhunuar një të moshuar, i cili për pasojë ka përfunduar në spital.

I lënduari ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rastit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button