Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ “U ngrit duke vrapuar në korridor”, Juli tregon vështirësitë e Zef Dedës gjatë komunizmit: E çuan në psikiatri

Share

Finalisti i dytë Juljan Deda ka vendosur ti rrëfejë banorëve vështirësitë e aktorit të njohur, anët e panjohura të babai të tij Zef Deda. Teksa qëndronin në oborr me lot në sy Juli i tregon Heidit, Romeos, Eglës dhe Françeskës periudhën kur i ndjeri ka kaluar internimin.

Juli: I tha hajde içik, ata e njihnin se ishte i famshëm në atë kohë, prandaj nuk e besonin ata sepse mendonin se donte me u arratis. Edhe i thotë asaj hajde pak të lutem futu në ato mbledhjet që bënin ata mer vesh ça po ndodh.

Heidi: Çfarë vitesh bëhet fjalë?

Juli: I than në fillim ta këpusim këmbën

Për më tepër ndiqni videon:
Huazuar nga Javanews.al

Back to top button