Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Reali nuk dorëzohet kurrë, Joselu ndez festën në Bernabeu

Share

Reali dhe Bayerni janë gati për raundin e dytë mes tyre. Në “Santiago Bernabeu” do të mësohet skuadra që do të sfidojë Borussian e Dortmundit në finalen e Champions League.

E programuar në mitikun “Wembley”, 1 qershor. Në Bavari u mbyll në barazim 2-2 gjysmëfinalja e parë. Rezultat që lë hapur çdo skenar.

Një klasike europiane, me dy skuadrat që kanë fituar 20 herë së bashku këtë kompeticion. Reali (14) dhe Bayerni (6).


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button