Aktualitet dhe Lajme

“Mos i përmend më fëmijët e mi”, degradon debati mes Eglës dhe Julit, aktorja ia plas të qarit: U lodha duke bërë sikur nuk më bëhet vonë

Share

Debati i ashpër mes Julit dhe Eglës brenda shtëpisë së Big brother VIP 3 ka vijuar edhe ditën e sotme.

Egla: Mendo këtë që po më bën mua tek vajza jote,

Juli: Çfarë të bëra unë ty? Më thuaj çfarë të bëra

Egla: Mos më ndiq, mendo sikur t’ja bënin vajzës tënde.

Juli: Mos i përmend më fëmijët e mi.

Egla: Ndalo së përmenduri atë që po bën prej ditësh

Juli: O mllefxhie, o njeri i keq.

Egla-Heidit: U lodha duke bërë sikur nuk më bëhet vonë, por më bëhet vonë në të vërtetë.

Juli: Mos guxo më se o ti o unë këtu.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button