Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Pamje mbresëlënëse, njihuni me liqenin “top sekret”, e përdorin vetëm kryeministrat

Share

Ky është një nga liqenet më të bukura, e po ashtu një ndër më “sekretët”…

Ndodhet në Greqi, në zonën e Atikës pranë liqenit Vuliagmeni, e sipas mediave vendase është privat dhe mund të përdoret vetëm nga kryeministrat e vendit.

Në një shkrim të botuar në “Newsbomb.gr”, thuhet se ai është përdorur edhe nga ish-kryeministri historik, Ksenofon Zolotas.

Imazhet duket sikur i përkasin një bote tjetër. Një grup zhytësish janë futur në këto ujërat e këtij liqeni dhe kanë publikuar pamjet fantastike që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button