Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Video/Nivelohet traseja e rrugës së Arbrit, Ura e Vashës – Qaf Buall

Kanali televiziv lokal Bulqiza Tv sjell kete video per ndjekesit:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button