Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/Aksident tragjik në Turqi, humbin jetën 6 anëtarë të një familjeje

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku gjashtë anëtarë të një familjeje humbën jetën në Hatay. Kamerat e sigurisë në zonë kanë kapur momentin e aksidentit tragjik.

Momenti i një aksidenti tragjik në Turqi, ku humbën jetën gjashtë anëtarë të një familjeje, është kapur nga një kamera sigurie.

Në videon e publikuar nga mediat turke, shihet kamioni që përplasi makinën e familjes, duke kaluar në drejtim të kundërt dhe duke u përplasur me mjetin.

Aksidenti i rëndë u shënua pasditen e së martës në rrugën Dörtyol-Payas në Hatay. Drejtuesi i kamionit është arrestuar.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button