Aktualitet dhe Lajme

VENDIMI/Komisioni i Apelit në PD shfuqizon vendimin e Bardhit: Sekretari s’ka tagër të thërrasë mbledhjen e Këshillit Kombëtar

Share

Komisioni i Apelimit, Integritetit dhe i Etikës në PD shfuqizon vendimin e Bardhit për mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Në vendim thuhet se thirrja e Këshillit Kombëtar nga ana e Gazment Bardhit pas kërkesës së disa deputetëve është një akt i pavlefshëm dhe po ashtu në kundërshtim me Statutin e Partisë Demokratike.

VENDIMI:

The post VENDIMI/Komisioni i Apelit në PD shfuqizon vendimin e Bardhit: Sekretari s’ka tagër të thërrasë mbledhjen e Këshillit Kombëtar appeared first on Start News.


Huazuar nga Start News

Back to top button