Aktualitet dhe Lajme

U vra aksidentalisht brenda zyrës në firmën e inerteve në Kurbin, ky është ekonomisti Selman Mihana

Share

Mëngjesin e sotëm, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gurëz të Kurbinit, ku ekonomisti i një firme inertesh Selman Mihana, mbeti i vrarë aksidentalisht.

Sipas informacioneve, shënjestra e atentatit ishte pronari i firmës Ardjan Gjeloshi, i cili mbeti i plagosur, ndërkohë ky i fundit është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Personi në foto, është 70-vjeçari të cilin e kapën plumbat, ndërsa ishte në zyrën e punës.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button