Aktualitet dhe Lajme

U arrestua për mashtrim, 30-vjeçarja “futi në kurth” tri personat e përfshirë në “Masakrën e Velipojës”

Share

Detaje te reja kane dale ne lidhje me 30-vjeçaren e arrestuar per mashtrim.

30-vjeçarja Milena Deraj ka arritur të mashtrojë  tre persona të përfshirë në “Masakrën e Velipojës”.

Ajo u ka premtuar se do të mbyllte çështjen në gjykatë kundrejt parave, raporton gazetarja Doriana Bezat.

Deraj arriti t’u merrte 340 mijë euro familjes shkodrane, dhe kur nuk ka mundur ta mbyllë çështjen, ata e kanë kërcënuar me vetëgjyqësi.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button