Aktualitet dhe Lajme

Tronditëse në Britani, gjenden katër trupa të pajetë brenda në shtëpi

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lindje të Anglisë, ku janë gjetur 4 trupa të pajetë në një shtëpi.

Ka qenë një qytetar, ai i cili ka njoftuar policinë për ngjarjen e rëndë.

Punonjësit e policisë thyen derën për të hyrë, e më pas u përballën me një pamje tragjike.

Ndërkohë, kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Sipas konkluzioneve të para të policisë, persona dyshohet se njiheshin me njeri-tjetrin, ndërsa tashmë po vijon procesi për identifikimin e tyre.

Njëkohësisht policia u ka kërkuar banorëve të zones, që të mos dalin nga banesat derisa të përfundojnë hetimet.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button