Aktualitet dhe Lajme

Tiranë/ U plagos me thikë gjatë një sherri, ndërron jetë 19-vjeçari

Share

Një 19-vjeçar u plagos me thikë mbrëmjen e sotme në zonën e Shkozës në Tiranë dhe humbi jetën pak çaste më pas.

Nga informacionet e para mësohet se ka pasur një konflikt mes disa të rinjsh.

The post Tiranë/ U plagos me thikë gjatë një sherri, ndërron jetë 19-vjeçari appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button