Aktualitet dhe Lajme

Takimi i Ramës në Milano/ Kryebashkiakja e Kurbinit: Të gjithë laçjanët janë këtu

Share

Kryebashkiakja e Kurbinit, Majlinda Cara, me tone patriotike rrëfen tek Piranjat se si ka marrë me vete gjithë Laçin, madje gjithë Mirditën në mitingun e Ramës në Milano.

Në video Cara shprehet se qëllimi i saj ishte të takohej me komunitetin e Kurbinit në Itali me qëllimin dëgjimin e halleve dhe problemeve të tyre.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button