Dibra MarketingGjej ProfesionistëPërditshmëriReklame

Surpriza Online Peshkopi/Dibër

Share

Gjerat me te bukura ndodhin krejt spontanisht dhe papritur

Surprizoni te dashurit tuaj duke besuar stafin e Surpriza Diber ne ditelindje ose gezime te ndryshme familjare.

Surpriza nga femijet per prinderit , motrat per vellain dhe anasjelltas etj…!

Ju beni zgjedhjen???? ata bejne dergesen????????, dhurata perfekte që mbetet kujtim gjithë jetën ✨

PLOT MALL DHE EMOCIONE ????????

Ja dhe dy video se si i realizojne dhuratat ne Diber:

Video nga Surpriza Diber

Video 2 nga Surpriza Diber

Suprizojme çdo dibran/e nga te afermit e tyre duke sjell tek ju disa nga menyrat se si ne ju rembejme emocione te forta dhe te paperseritshme.

Nuk do i mbani lotët nga cdo surprizë qe bejme, pranë jush në momentet më të bukura.

Nese jeni duke festuar dhe festa te duket pak monotone ne vijme tek ju pikerisht kur nuk e prisni dhe nga njerezit e juaj me te dashur.

Dedikime nga me te ndryshmet, korektesi dhe produkte cilesore.

I gjeni te njohur ne instagram; Surpriza Diber

Operojne ne Peshkopi dhe ne te gjitha fshatrat e Njesive Adminstrative

Kontaktoni ne kete numer cel: +355682771455

U shkruani dhe ne WhatsApp +355683210251

Një kafe nga ju!

Back to top button