Aktualitet dhe Lajme

Surpriza e shumëpritur, babai suprizon Heidin: Do e marr me vete…

Share

Babai i Heidi Bacit vizitoi banoren në natën finale të “Big Brother VIP 3”.

“Më ke bërë krenar nga edukata, sjellja jote. Do dalësh me kokën lart. Ma shkrini se do e marr me vete”, iu drejtua ai vajzës kur hyri në shtëpi. /Top Channel
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button