Aktualitet dhe Lajme

Si përfundim, a do marrë pjesë Taylor Swift në ‘Met Gala’?

Share

Taylor Swift e ka vendosur, do marrë pjesë në Met Gala të këtij viti.

Sipas mediave , ylli 34-vjeçar i popit do të ecë në tapetin e kuq në Muzeun Metropolitan të Artit në Nju Jork, mirëpo mbetet e paqartë nëse i pranishëm do jetë edhe i dashuri i saj, Travis Kelce.

Përditësimi vjen pasi TMZ raportoi se çifti i famshëm i kishte thënë “jo” ftesës.

Mediat spekuluan se meqenëse Taylor do të nisë turneun evropian të 52-të të Eras Tour më 9 maj, ajo nuk do të jetë në gjendje të zbukurojë natën e modës më 6 maj. Megjithatë, një burim i fshehtë për Page Six hodhi poshtë raportet e mëparshme dhe pretendoi se këngëtarja në të vërtetë do të marrë pjesë në ngjarjen luksoze.

Ndërsa nuk ka ende asnjë përditësim nga ana e Travis, një burim konfirmoi për US Sun se ai do të jetë së bashku me Taylor në turneun e saj Eras, së bashku me familjet e tyre.

Për tre muajt e ardhshëm, ajo do të ngjitet në skenën në Londër, Paris, Stokholm, Milano, Vjenë, Madrid, Lisbonë dhe Dublin.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button