Aktualitet dhe Lajme

Shuplaka ndaj Endit, Neda përlotet: Kjo është e tmerrshme

Share

Puntata e kaluar në “Për’puthen” mori vëmendjen e publikut nga një gjest i pazakontë dhe i turpshëm që ndodhi mes konkurrentëve. Erika debatoi me Endin dhe më pas shkoi drejt tij duke e goditur me shuplakë.

Ky moment ka bërë xhiron e rrjetit ndërsa është sjellë në vëmendje edhe puntatën e sotme nga opinionistja, Neda Balluku e cila e konsideroi një gjest të tmerrshëm nga ana e një vajze dhe i pajustifikueshëm.

Opinionistja në një moment është parë e përlotur duke u shprehur se skena të tilla nuk janë mësim për publikun.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button