Aktualitet dhe Lajme

Shtyhet seanca në Apelin e Posaçëm për Inceneratorin e Fierit

Share

Është shtyrë seanca e parashikuar të mbahej këtë të martë në Apelin e Posaçëm për Inceneratorin e Fierit.

Mësohet se shkak për shtyrjen e seancës është bërë mosparaqitja e disa prej palëve. Seanca e radhës është caktuar të mbahet më 12 Qershor në orën 9:00.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button