Aktualitet dhe Lajme

Shpërthim i fuqishëm pranë zonës së “Myslym Shyrit” në Tiranë, ja çfarë dyshohet

Share

Një shpërthim raportohet se ka ndodhur në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne (10 qershor).

Paraprakisht, policia thotë se ka bërë verifikimet dhe dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një gropë pallati, kantier ndërtimi.

Për fat të mirë nuk raportohet për dëme.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button