Aktualitet dhe Lajme

Shpallet finalisti i dytë i “Ferma VIP”, kë zgjodhi publiku?

Share

Fermeri i dytë që do të prekë finalen e “Ferma VIP” është Dijonisi.

Përmes votave, publiku ka bërë zgjedhjen e tij duke bërë që Dijonisi të shpallet finalisti i dytë i këtij formati.

Ndërkohë, në spektaklin tjetër ishte Çiljeta që u shpall finalistja e parë e këtij edicioni të parë të “Ferma VIP”.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button