Dibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriProna ne ShitjeReklame

Shitet ky dyqan në qendër të Peshkopisë

Share

Nese jeni te interesuar per nje dyqan ne qender te qytetit te Peshkopise, pikerisht aty ku eshte levizje me e madhe e klienteve, nje dyqan qe eshte i pozicionuar shume bukur sepse eshte direkt ne trotuar, blerja e ketij dyqani eshte nje mundesi reale per te fituar nga cdo lloj aktiviteti qe mund te zhvilloni.

Ky dyqan ka certifikate pronesie, hipoteke dhe ka nje siperfaqe ne total prej 60 m2 ku sic e shikoni dhe nga fotot mund te zhvilloni nje biznes ne kushte shume normale. ky dyqan ka dhe nje banjo brenda por dhe nja pjese pas tij per parking makine …!

Shenim: Dyqani per momentin eshte i dhene me qera por ne rast shitje, gjithcka eshte biseduar per disa afate kohore derisa te sistemohen palet.

Kjo prone ka nje cmim te diskutueshem qe fillon nga 160.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa eshte 20 m poshte bulevardit “Elez Isufi” ne te djathte, direkt rruges per tek Shkolla Pedagogjike, Peshkopi.

Kjo prone ka nje cmim te diskutueshem qe fillon nga 160.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map

Back to top button