Dibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Shitet ky dyqan në lagjen Kamen, Peshkopi

Share

Nese jeni te interesuar per nje dyqan,pikerisht aty ku ka levizje njerezish,nje dyqan qe eshte i pozicionuar shume bukur sepse eshte direkt ne trotuar, blerja e ketij dyqani eshte nje mundesi reale per te fituar nga cdo lloj aktiviteti qe mund te zhvilloni.

Kjo prone ka nje cmim te diskutueshem qe fillon nga 40.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ky dyqan ka certifikate pronesie, hipoteke dhe ka nje siperfaqe te konsiderueshme ku sic e shikoni dhe nga fotot mund te zhvilloni nje biznes ne kushte shume normale. ky dyqan ka dhe nje banjo brenda.

Ndodhet ne rrugen kryesore ne lagjen Kamen,Peshkopi

Kjo prone ka nje cmim te diskutueshem qe fillon nga 40.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Kjo eshte adresa dhe ne google map:

 

Back to top button